Fartygsmodell Wasa
Klubbat för:
1 400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
FARTYGSMODELL, regalskeppet Wasa, 1900-talets senare del, längd ca 70 cm
Kuntoraportti
Slitage
372184
Päivämäärä:
2016-03-29