Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VÄGGPENDYL, 1900-talets andra hälft, rokokostil, urtavlan märkt Holmia Stockholm, skuret trä, förgylld, höjd ca 65 cm
Nyckel saknas, smärre ytskador, glaset med tusch
372188
2016-03-29
Gör en kostnadsfri värdering här