Väggpendyl rokokostil

Väggpendyl rokokostil
Väggpendyl rokokostil
Väggpendyl rokokostil
Väggpendyl rokokostil

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄGGPENDYL, 1900-talets andra hälft, rokokostil, urtavlan märkt Holmia Stockholm, skuret trä, förgylld, höjd ca 65 cm

Nyckel saknas, smärre ytskador, glaset med tusch

372188

2016-03-29