Carl Luthander oljemålning
2016-03-29
372194
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
CARL LUTHANDER (1879-1967): Stockholmsmotiv, signerad Luthander, olja på duk, ca 42x45 cm
Bucklig duk