Axel Axelsson akvarell

Axel Axelsson akvarell
Axel Axelsson akvarell
Axel Axelsson akvarell
Axel Axelsson akvarell

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

AXEL AXELSSON (1854-1892): Venedigmotiv, signerad Axel Axelsson Venezia -86, akvarell, ca 37x18 cm

372207

2016-03-29