Carl Brandt
2016-03-29
372214
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARL BRANDT (1852-1930): Kustmotiv, signerade och daterad C Brandt -96, pastell, ca 25x70 cm