Bordsdekorationer silver

Bordsdekorationer silver
Bordsdekorationer silver
Bordsdekorationer silver
Bordsdekorationer silver
Bordsdekorationer silver
Bordsdekorationer silver
Bordsdekorationer silver
Bordsdekorationer silver

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BORDSDEKORATIONER, 6+1, silver, 1900-tal, i form av ledade fiskar, den större med gömma och ögon med cabochonslipade röda stenar, längd 9-36 cm, totalvikt ca 575 g

Ett öga med spricka, tennlagningar

372215

2016-03-29