Bordsdekorationer silver
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BORDSDEKORATIONER, 6+1, silver, 1900-tal, i form av ledade fiskar, den större med gömma och ögon med cabochonslipade röda stenar, längd 9-36 cm, totalvikt ca 575 g
Ett öga med spricka, tennlagningar
372215
2016-03-29