Emil Ekman

Emil Ekman
Emil Ekman
Emil Ekman
Emil Ekman
Emil Ekman
Emil Ekman

Klubbat för:

1 700 SEK

1 500 SEK

EMIL EKMAN (1880-1951): Fiskebåtar i krabb sjö, signerad och daterd -44, olja på duk, ca 57x90cm

372217

2016-03-29