Hugo Öfverström

Hugo Öfverström
Hugo Öfverström
Hugo Öfverström
Hugo Öfverström
Hugo Öfverström
Hugo Öfverström

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HUGO ÖFVERSTRÖM (1900-73): Fiskeläge, signerad H Öfverström, olja på duk, ca 49x65 cm

372219

2016-03-29