Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Marint motiv, mongramsignerad och daterad KVO -07, olja på pappannå, ca 60x93 cm

Någto bucklig pannå

372224

2016-03-29