Klubbat för:
550 SEK
1 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Marint motiv, mongramsignerad och daterad KVO -07, olja på pappannå, ca 60x93 cm
Någto bucklig pannå
372224
2016-03-29