Helmut Mantel oljemålning

Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HELMUT MANTEL (född 1925), Segelbåtar, signerad, olja på pannå, ca 35x44 cm

372226

2016-03-29