Oskar Bergman samt Harald Sallberg etsningar

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OSKAR BERGMAN (1879-1963): Landskap med björkar, signerad samt märkt OB 1916 i plåten, etsning, ca 22,5x29 cm, HARALD SALLBERG (1895-1963): Stockholmsmotiv, signerad Harald Sallberg, numrerad 257/310, märkt FIB i plåten, etsning, ca 25x33 cm

372245

2016-03-29