Nils af Ström oljemålning

Nils af Ström oljemålning
Nils af Ström oljemålning
Nils af Ström oljemålning
Nils af Ström oljemålning
Nils af Ström oljemålning
Nils af Ström oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NILS AF STRÖM (1903-1971): Motiv från sydeuropa, signerad Nils af Ström 1956, olja på duk, 41x33,5 cm

372249

2016-03-29