Edwin A Galea akvareller
2016-03-29
372250
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
EDWIN A GALEA (1900-tal): (2), Fullriggare samt bataljscen, signerade, akvareller, ca 34x49 cm
Oramade i mapp