Stig Lindberg tekoppar

Stig Lindberg tekoppar
Stig Lindberg tekoppar
Stig Lindberg tekoppar
Stig Lindberg tekoppar
Stig Lindberg tekoppar
Stig Lindberg tekoppar

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STIG LINDBERG, tekoppar med fat, 4 st., Pynta, 1900-talets mitt, höjd ca 6,5 cm

Ett fat med glasyrnagg

372252

2016-03-29