Champagnekylare

Champagnekylare
Champagnekylare
Champagnekylare
Champagnekylare

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CHAMPAGNEKYLARE, nysilver, märkt Champagne Louis Roederer samt stämpelmärkt Operakällaren

Lagningar, bristningar, bucklor, putsskador

372256

2016-03-29