Tågdelar spår 0
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
TÅGDELAR, spår O, 1900-talets första del, blandade fabrikat, bl.a Bing, Meccano, bestående av stationshus, 2 urverksdrivna ånglok, 3 vagnar, diverse räls och spår
Diverse skador, delar saknasr
372272
2016-03-29