Tågdelar spår 0

Tågdelar spår 0
Tågdelar spår 0
Tågdelar spår 0
Tågdelar spår 0
Tågdelar spår 0
Tågdelar spår 0

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

TÅGDELAR, spår O, 1900-talets första del, blandade fabrikat, bl.a Bing, Meccano, bestående av stationshus, 2 urverksdrivna ånglok, 3 vagnar, diverse räls och spår

Diverse skador, delar saknasr

372272

2016-03-29