Termometer

Termometer
Termometer
Termometer
Termometer
Termometer
Termometer
Termometer
Termometer

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TERMOMETER Camel emalj 1900-talets mitt, H ca 61, B 12 cm.

Bruks och åldersrelaterat slitage.

372299

2016-03-29