Per-Åke Persson fotografi

Per-Åke Persson fotografi
Per-Åke Persson fotografi
Per-Åke Persson fotografi
Per-Åke Persson fotografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PER-ÅKE PERSSON (född 1950), "NY Morning", New York, fotografi, c-print, signerad och daterad a tergo Per-Åke Persson 2012, numrerad a tergo 3/5, 58 x 76 cm

372308

2016-03-29