Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PER-ÅKE PERSSON (född 1950), "NY Morning", New York, fotografi, c-print, signerad och daterad a tergo Per-Åke Persson 2012, numrerad a tergo 3/5, 58 x 76 cm
372308
2016-03-29
Gör en kostnadsfri värdering här