Hans Biärsjö akvarell

Hans Biärsjö akvarell
Hans Biärsjö akvarell
Hans Biärsjö akvarell
Hans Biärsjö akvarell

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HANS BIÄRSJÖ (1913-2000): Örlogsfartyg på öppen sjö, signerad H Biärsjö, akvarell, ca 29x48 cm

372325

2016-03-29