Örlogsfartyg på öppet hav

Örlogsfartyg på öppet hav
Örlogsfartyg på öppet hav
Örlogsfartyg på öppet hav
Örlogsfartyg på öppet hav
Örlogsfartyg på öppet hav
Örlogsfartyg på öppet hav

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Örlogsfartyg, monogramsignerad och daterad CHN 1992, olja på duk, ca 83x122 cm

Uppfodrad på pannå

372326

2016-03-29