Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ALFRED COLLIN (1880-1944): Örlogsfartyg, signerad A. Collin, olja på pannå, ca 89x135 cm
372327
2016-03-29
Gör en kostnadsfri värdering här