Alfred Collin oljemålning

Alfred Collin oljemålning
Alfred Collin oljemålning
Alfred Collin oljemålning
Alfred Collin oljemålning

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALFRED COLLIN (1880-1944): Örlogsfartyg, signerad A. Collin, olja på pannå, ca 89x135 cm

372327

2016-03-29