Curt Agge oljemålning

Curt  Agge oljemålning
Curt  Agge oljemålning
Curt  Agge oljemålning
Curt  Agge oljemålning
Curt  Agge oljemålning
Curt  Agge oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CURT AGGE (född 1929): Novemberkväll, signerad Curt Agge, olja på duk, 54,5 x 65 cm

Färgbortfall

372339

2016-03-29