Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
NILS EMIL LUNDSTRÖM, vas, jugend, 1900-talets början, Rörstrand, monogramsignerad ML, höjd 28,5 cm
Tillverkningsdefekt i godset, mikronagg på reliefen
372351
2016-03-30
Gör en kostnadsfri värdering här