Matservis Arthur Percy
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ARTHUR PERCY, matservis, 55 dlr, Gefle, modell Tibet, bestående av: 14 mattallrikar, 11 djupa tallrikar, 11 tallrikar, 12 assieter, 6 uppläggningsfat, såsskål
Enstaka delar med krackelyr, såsskål med mindre nagg
372359
2016-03-30