Matservis Arthur Percy

Matservis Arthur Percy
Matservis Arthur Percy
Matservis Arthur Percy
Matservis Arthur Percy
Matservis Arthur Percy
Matservis Arthur Percy

Klubbat för:

1 500 SEK

1 500 SEK

ARTHUR PERCY, matservis, 55 dlr, Gefle, modell Tibet, bestående av: 14 mattallrikar, 11 djupa tallrikar, 11 tallrikar, 12 assieter, 6 uppläggningsfat, såsskål

Enstaka delar med krackelyr, såsskål med mindre nagg

372359

2016-03-30