Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
PER OLOF ULTVEDT (1927-2006), Skeppsbron, vy över Nationalmuseum, signerad och daterad P.O. Ultvedt 51, olja på pannå, 55x46 cm,
PROVENIENS:
Konstnärens familj
Färgbortfall
372377
2016-04-21
Gör en kostnadsfri värdering här