PO Ultvedt för genomgång SS

PO Ultvedt för genomgång SS
PO Ultvedt för genomgång SS
PO Ultvedt för genomgång SS
PO Ultvedt för genomgång SS
PO Ultvedt för genomgång SS
PO Ultvedt för genomgång SS

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

PER OLOF ULTVEDT (1927-2006), Skeppsbron, vy över Nationalmuseum, signerad och daterad P.O. Ultvedt 51, olja på pannå, 55x46 cm,

PROVENIENS:
Konstnärens familj

Färgbortfall

372377

2016-04-21