Rune Sigvard oljemålning

Rune Sigvard oljemålning
Rune Sigvard oljemålning
Rune Sigvard oljemålning
Rune Sigvard oljemålning
Rune Sigvard oljemålning
Rune Sigvard oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

1 200 SEK

RUNE SIGVARD (1907-1943): Fjällandskap med vattendrag, signerad Rune Sigvard, olja på duk, ca 33x46 cm

372379

2016-03-30