Johan Christian Klengel ett par pannåer

Klubbat för:

16 500 SEK

10 000 SEK

JOHAN CHRISTIAN KLENGEL (Tyskland 1751-1824): (2) Landskapsvyer med djur - ett par, olja på pannå, på baksidan rester av gamla lackstämplar, vardera 21x25,5 cm

Sprickor

372410

2016-04-02