Klubbat för:
16 500 SEK
10 000 SEK
JOHAN CHRISTIAN KLENGEL (Tyskland 1751-1824): (2) Landskapsvyer med djur - ett par, olja på pannå, på baksidan rester av gamla lackstämplar, vardera 21x25,5 cm
Sprickor
372410
2016-04-02