Per Gunnar Thelander färgetsning
Valmis
2016-03-30
372411
| Korkein tarjous | 3 600 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
PER GUNNAR THELANDER (född 1936): Struts, signerad Pg Thelander, 11/80, färgetsning, ca 89 x 59 cm