Koppar Kaffekanna

Koppar Kaffekanna
Koppar Kaffekanna
Koppar Kaffekanna
Koppar Kaffekanna

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KAFFEKANNA, 1800-tal, koppar, höjd ca 36 cm

Slitage

372425

2016-03-30