Vägghörnskåp

Vägghörnskåp
Vägghörnskåp
Vägghörnskåp
Vägghörnskåp
Vägghörnskåp
Vägghörnskåp
Vägghörnskåp
Vägghörnskåp

Klubbat för:

950 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

VÄGGHÖRNSKÅP, 1900-talets slut, 2 glashyllor, höjd ca 97 56x30 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage, nyckel saknas

372434

2016-03-30