Klubbat för:
950 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
VÄGGHÖRNSKÅP, 1900-talets slut, 2 glashyllor, höjd ca 97 56x30 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, nyckel saknas
372434
2016-03-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner