Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TIDNINGSBORD, modell Athén, 1900-talets mitt, Tingströms, teak och betsad bok, formgivet av Jean Huber, brännmärkt, höjd 55, 56 x 38 cm
Smärre slitage
372452
2016-03-30
Gör en kostnadsfri värdering här