Peter Dahl kyssen
2016-03-30
372459
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934), Komposition, signerad Peter Dahl, 219/375, färglitografi, 58x42 cm