Pall industrimodell

Pall industrimodell
Pall industrimodell
Pall industrimodell
Pall industrimodell
Pall industrimodell
Pall industrimodell

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PALL, 1900-talets mitt, industrimodell, bemålat järn och laminerad björk, höj- och sänkbar, etikettmärkt Hema-stolen, höjd 47-65 cm

Bruksslitage

372460

2016-03-30