Fredrik Wilhelm Scholander akvarell

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FREDRIK WILHELM SCHOLANDER (1818-1881): Klostergång i Arles, signerad och daterad F.W. Scholander 1854, akvarell, bildyta 38x49 cm

372463

2016-04-02