Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FREDRIK WILHELM SCHOLANDER (1818-1881): Klostergång i Arles, signerad och daterad F.W. Scholander 1854, akvarell, bildyta 38x49 cm
372463
2016-04-02
Gör en kostnadsfri värdering här