Skrivbord mewd rullklaff

Skrivbord mewd rullklaff
Skrivbord mewd rullklaff
Skrivbord mewd rullklaff
Skrivbord mewd rullklaff
Skrivbord mewd rullklaff
Skrivbord mewd rullklaff
Skrivbord mewd rullklaff
Skrivbord mewd rullklaff
Skrivbord mewd rullklaff
Skrivbord mewd rullklaff

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKRIVBORD med rullklaff, ek 1900-talets början, höjd 127, 88x151 cm

Skador, nyckel saknas, lös listdel

372468

2016-03-30