Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKRIVBORD med rullklaff, ek 1900-talets början, höjd 127, 88x151 cm
Skador, nyckel saknas, lös listdel
372468
2016-03-30
Gör en kostnadsfri värdering här