Reveu Thommen armbandsur
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
REVUE THOMMEN, armbandsur, guld på stål och stålboett, Cricket, mekaniskt urverk med alarm, guldfärgad urtavla med flätmönster, stavindex med romersk tolva, centrumsekundvisare, visare för alarm, plexiglas, refnr: 7922001, boett märkt med nr 4331, brunt läderarmband med originalspänne, diameter 35 mm
Ej funktionstestad, glas med repor, armband med slitage
372484
2016-03-30