Sekretär samt stol

Sekretär samt stol
Sekretär samt stol
Sekretär samt stol
Sekretär samt stol
Sekretär samt stol
Sekretär samt stol
Sekretär samt stol
Sekretär samt stol
Sekretär samt stol
Sekretär samt stol
Sekretär samt stol
Sekretär samt stol
Sekretär samt stol
Sekretär samt stol

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SEKRETÄR, STOL, 1900-tal, vitmålad furu, klaff med bakomvarande skrivinredning, mått sekretär höjd 110, 100x48 cm

Bruksslitage, senare bemålning

372493

2016-03-31