Skeppsklocka

Skeppsklocka
Skeppsklocka
Skeppsklocka
Skeppsklocka

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKEPPSKLOCKA, 1900-talets senare del, gjuten i mässing, för väggmontage, diameter 14 cm

Obetydligt slitage

372500

2016-03-31