Kandelabrar 1 par
2016-03-31
372502
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
KANDELABRAR, 1 par, 1800-talets slut, för 5 ljus vardera, förgyllda, höjd ca 54 cm