Wilhelm von Gegerfelt olja

Wilhelm von Gegerfelt olja
Wilhelm von Gegerfelt olja
Wilhelm von Gegerfelt olja
Wilhelm von Gegerfelt olja
Wilhelm von Gegerfelt olja
Wilhelm von Gegerfelt olja

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

WILHELM VON GEGERFELT (1844-1920): Torghandel, signerad, W v Gegerfelt, olja på duk, 36x46,5 cm

Dubblerad, ramskador

372517

2016-03-31