Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
WILHELM VON GEGERFELT (1844-1920): Torghandel, signerad, W v Gegerfelt, olja på duk, 36x46,5 cm
Dubblerad, ramskador
372517
2016-03-31
Gör en kostnadsfri värdering här