Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Porträttbild av liten flicka med mössa och spetskrage, akvarell, osignerad, motivmått 23,5x18 cm
Blad veckat, ramskador
372519
2016-03-31
Gör en kostnadsfri värdering här