Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

2 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Fartygsporträtt, "Amor af Wätö", otydligt signerad, gouche på pannå, ca 27x34 cm

372524

2016-03-31