Vas Friberg

Vas Friberg
Vas Friberg
Vas Friberg
Vas Friberg
Vas Friberg
Vas Friberg

Klubbat för:

32 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

BERNDT FRIBERG, vas, Gustavsberg, 1960-tal, stengods, harpälsglasyr i gula toner, signerad Friberg samt Gustavsbergs Studiohand, årsbokstav G (1965), höjd 20, diameter 29 cm

Minimala repor

372525

2016-03-31