Vas Friberg
Klubbat för:
32 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
BERNDT FRIBERG, vas, Gustavsberg, 1960-tal, stengods, harpälsglasyr i gula toner, signerad Friberg samt Gustavsbergs Studiohand, årsbokstav G (1965), höjd 20, diameter 29 cm
Minimala repor
372525
2016-03-31