Einar Nerman sagor

Einar Nerman sagor
Einar Nerman sagor

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EINAR NERMAN (1888-1983): Sagomotiv med prinsessa, färglitografi, signerad Nerman 318/340, ca 36,5x18,5 cm

372526

2016-03-31