Nattduksbord AB Carlström & Co Möbelfabrik
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
NATTDUKSBORD, 1 par, 1950-tal, fanér i teak, sarg med låda, hyllplan, AB Carlström & Co Möbelfabrik, höjd ca 52, 32x43 cm
NATTDUKSBORD, hylla av rotting, höjd 50, 30,5x44,5 cm
Skivor med märken / skador
372531
2016-03-31