Gustav Rudberg Stockholm litografi

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUSTAV RUDBERG (1915-2001): (2), Stockholmsvyer, signerade Gustav Rudberg 197/250, litografier

372534

2016-03-31