Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
URNOR, 4 st., porslin, Kina 1900-tal, underglasyrblått, dekor med bl a drake, högsta vasen är ca 45 cm
En vas uppborrad i botten, kantnagg, bruks- och åldersrelaterat slitage.
372540
2016-03-31
Gör en kostnadsfri värdering här